Sodelovanje s Centrom za socialno delo Koper

V mesecu decembru si med sabo poklanjamo darila, a pomembno je tudi, da se spomnimo na ljudi, ki si težko karkoli privoščijo.  Želeli smo biti dobrodelni, zato smo kot že večkrat do sedaj sodelovali s CSD Koper. Tokrat smo se odločili za pomoč starejšim občanom, ki si težko privoščijo dobrine za vsakdanje življenje. Pri tem so bili otroci našega vrtca aktivno udeleženi, saj so sodelovali pri nakupu dobrin, pri pripravi in predaji daril.
S sodelovanjem pri dobrodelnem projektu smo pokazali, da nam ni vseeno za ljudi okrog nas in da lahko s skupnimi močmi dosežemo marsikaj. Poleg tega pa lahko odrasli na takšen način otrokom privzgojimo vrednote, kot so dobrodelnost, sočutnost in empatija. Pri srcu nam je toplo, saj smo obdarili kar 50 starejših občanov in jim tako polepšali praznike.
Hvala vsem, ki ste sodelovali pri dobrodelni akciji in tako srečo podelili naprej.

Ostali postovi

Teden otroka 2023

Letos smo v našem vrtcu obeležili teden otroka na temo “IGRE KOT NEKOČ” . Otrokom smo ob tednu otroka priredili lutkovno predstavo MUCA COPATARICA, spoznali

SODELOVANJE V PROGRAMU ZDRAVJE V VRTCU

V okviru programa ZDRAVJE V VRTCU smo v našem vrtcu tekom celotnega šolskega leta izvajali raznotere dejavnosti, preko katerih smo ohranjali in krepili naše zdravje.