Z starši in otroci našega vrtca smo se v četrtek 13.12. na pravi zimski dan dobili na trgu Muda. Našli smo eno posebno sporočilo Medvedka Sladkosnedka, ki nas je povabilo na lov za zakladom. Prva naloga naše dogodivščine je bila namenjena skupini Zajčki. Povedati so morali recitacijo o Sreči. Šlo jim je odlično. Glasno in brez Zapletanja. Pot nas je vodila naprej ob koračnici Naša četica koraka. Na tretji postaji pri letalu smo z račkami in žabicami odigrali bibarijo Medved stopa in odskakljali do naslednje postaje pri vlaku.Tam smo malo potelovadili z telesom in glasilkami in že smo se znašli na Goratnovem trgu. Tam nas je čakala pogostitev s toplim čajem in sladicami. Zapeli smo še nekaj pesmi, prebrali topla voščila, ki so jih starši napisali za nas in veseli odkrili zaklad. Druženje s starši in otroci je bilo kljub mrazu polno topline, dobre volje spontanosti otrok.

Ostali postovi

Teden otroka 2023

Letos smo v našem vrtcu obeležili teden otroka na temo “IGRE KOT NEKOČ” . Otrokom smo ob tednu otroka priredili lutkovno predstavo MUCA COPATARICA, spoznali

SODELOVANJE V PROGRAMU ZDRAVJE V VRTCU

V okviru programa ZDRAVJE V VRTCU smo v našem vrtcu tekom celotnega šolskega leta izvajali raznotere dejavnosti, preko katerih smo ohranjali in krepili naše zdravje.